logo

انتخاب محل سایدبار

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
hello@youremail.com
+1234567890
 

خدمات مشاوره ای رایانه گسترعصرجدید

لورم ایپسوم متن ساختگی

خدمات مشاوره ای

خدمات همکاران سیستم یکی از مراحل اصلی چرخه‌ی حیات محصولات و پل ارتباطی پایدار با مشتریان است. تلاش می‌کنیم شرایط لازم برای استفاده‌ی کامل‌تر از راهکارها و امکانات نرم‌افزاری همکاران برای شما فراهم شود.

فرایند طراحی شبیه چیست؟

aما باور داریم که آموزش نقطه‌ی آغاز بهره‌وری است. داشتن کاربرانی ماهر و آموزش دیده به شما امکان می‌دهد که بیشترین سود را از سرمایه‌گذاری خود در خرید محصولات همکاران سیستم ببرید و شناخت بهتری از نیازهای خود و چگونگی پاسخگویی به این نیازها بدست آورید.

چه مدت طول می کشد تا یک طراحی کامل شود؟

a رایانه با تکیه بر دانش و تجربه که در طول یک دهه کسب نموده توانسته موجبات رضایت مشتریان را فراهم آورده و همواره تلاش نموده ایم

از کجا می توانم کار شما را ببینیم؟

a

با کاستن از زمان و هزینه‌های جانبی پیاده‌سازی و راه‌اندازی سیستم‌ها، سود شما را بیشینه کنیم.

همکاران سیستم همواره مسیری را برای استقرار محصولات خود در سازمان شما انتخاب می‌کند که اهداف مورد نظرتان را در بازه‌ی زمانی تعیین شده در قرارداد عملی کند.

دفاتر شما کجا هستند؟

a

به عنوان مشاور امین شما با ایجاد تنظیم‌هایی در سیستم‌های اطلاعاتی و ارائه‌ی آموزش‌های لازم، رضایت کامل شما را از راهکار مورد استفاده‌تان جلب کنند.

چه مدت طول می کشد تا یک طراحی کامل شود؟

aما تلاش کرده‌ایم با مجموعه‌ای مدون از رویه‌ها، فنون، ابزارها و مستنداتی که حاصل بیش از ۲۴ سال کار مستقیم و مستمر با مشتریان و مطالعه و بررسی مدل‌های موفق جهانی است، خدماتی عالی را در استقرار سیستم‌ها به شما ارائه کنیم.

آیا شما به کشور من سفر می کنید؟

a

طراحی پروژه

ابتدا فعالیت‌های اصلی برای هدایت پروژه تعیین می‌شوند. از جمله بر اساس نوع کار، مدیران پروژه در سازمان شما و در همکاران سیستم انتخاب می‌شوند. سپس برنامه زمانی پروژه با در نظر گرفتن شرایطی همچون زمان، بودجه و حجم اطلاعات در دسترس، تعیین می‌شود.

از کجا می توانم کار شما را ببینیم؟

a

توسعه و پیاده‌سازی راهکار

در مرحله سوم، تیم پروژه، راهکار انتخابی را برای انطباق خصوصیات نرم‌افزارهای کاربردی با نیازمندی‌هایی که در جریان تحلیل عملیات شناسایی شده، پیاده‌سازی می‌کند. این کار با توجه به قابلیت عملکرد، قابلیت نگهداشت، فواید و هزینه‌های توسعه انجام می شود.

نامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

دفاتر شما کجا هستند؟

aما می‌خواهیم بهره‌وری شما را از محصولاتمان به بالاترین حد ممکن برسانیم. از این رو تمرکز ویژه‌ای بر فرایند استقرار محصولات خود داشته‌ایم و می‌کوشیم با کاستن از زمان و هزینه‌های جانبی پیاده‌سازی و راه‌اندازی سیستم‌ها، سود شما را بیشینه کنیم.

فرایند طراحی شبیه چیست؟

aما با تلفیق گنجینه‌ای از فرایندها و تجارب حرفه‌ای کسب ‌وکارهای گوناگون و استفاده از فناوری‌های روز، پشتیبانی کامل و مؤثری از راهکارها و سیستم‌های خود ارائه کرده، شما را در بهبود کسب وکارتان یاری می‌کنیم.

چه مدت طول می کشد تا یک طراحی کامل شود؟

aما در همکاران سیستم می‌خواهیم بهره‌وری شما را از محصولاتی که عرضه می‌کنیم به بالاترین حد ممکن برسانیم. از این رو در چند سال اخیر تمرکز ویژه‌ای بر فرایند استقرار محصولات خود داشته‌ایم و می‌کوشیم

از کجا می توانم کار شما را ببینیم؟

a

ما به پشتوانه‌ی سال‌ها تجربه‌ی خود در استقرار سیستم‌‌ در سازمان‌های متعدد، از بروز مشکلات احتمالی در این مسیر پیشگیری می‌کنیم.

کارشناسان آموزش‌دیده و ماهر تیم استقرار همکاران سیستم و شرکت‌های تحت‌لیسانس، با توجه به معیارهای دقیق تعیین شده در متدولوژی استقرار، تلاش می‌کنند

چه مدت طول می کشد تا یک طراحی کامل شود؟

aما با آموزش کاربران شما، آن‌ها را با مفاهیم تخصصی، کاربری سیستم‌ها و چگونگی پاسخگویی به نیازهای آتی آشنا می‌کنیم.

آیا شما به کشور من سفر می کنید؟

متدولوژی جدید همکاران سیستم بر پایه‌ی مدل‌های روز جهانی و تجربه‌های به دست آمده از کار با مشتریان متعدد، در پنج مرحله طراحی شده است:

از کجا می توانم کار شما را ببینیم؟

a

شناخت و طراحی فرایندها بر اساس نیاز مشتری

در این مرحله، اطلاعات مورد نیاز برای استقرار، از سازمان شما استخراج می‌شود و بر اساس ارزیابی انجام شده، راهکاری متناسب با نیازهای خاص شما طراحی می‌شود. در نهایت، پیش‌نیازها و الزامات انتقال شرکت از وضعیت موجود به مطلوب، فهرست می‌شود تا در سازمان پیاده‌سازی شوند.

شناخت و طراحی فرایندها بر اساس نیاز مشتری

اطلاعات مورد نیاز برای استقرار، از سازمان شما استخراج می‌شود و بر اساس ارزیابی انجام شده، راهکاری متناسب با نیازهای خاص شما طراحی می‌شود. در نهایت، پیش‌نیازها و الزامات انتقال شرکت از وضعیت موجود به مطلوب، فهرست می‌شود تا در سازمان پیاده‌سازی شوند.

چه مدت طول می کشد تا یک طراحی کامل شود؟

a

تجمیع و آموزش

در این مرحله، تمامی عناصر استقرار با یکدیگر ترکیب می‌شوند تا عملیات با موفقیت اجرا شود. همزمان با انجام تنظیم‌های لازم بر اساس محیط اجرایی و انتقال داده‌ها به مشتری، کاربران نهایی نیز آموزش می‌بینند. برای مدتی، کاربران شما وظایف خود را روی سیستم جدید با نظارت تیم استقرار همکاران سیستم انجام می‌دهند تا مطمئن شویم که نیازهای شرکت شما به بهترین شکل ممکن برآورده می‌شود.

فرایند طراحی شبیه چیست؟

a

عملیاتی کردن راهکار

در این مرحله، پشتیبانی مداوم از فرایندهای مستقر شده و سیستم جدید انجام می‌شود و در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی، مسائل در کم‌ترین زمان ممکن حل می‌شود. در نهایت، نتایج و خروجی‌های به‌دست آمده با اهداف پروژه مقایسه و ممیزی می‌شوند.

آیا شما به کشور من سفر می کنید؟

aبه جز مراحل عملیاتی، در جریان استقرار، فرایند مدیریت و کنترل پروژه‌ی دقیقی توسط ‌شرکت‌ همکاران سیستم برای پایش پیشرفت پروژه‌ها طراحی شده است که خروجی آن گزارش‌های منظمِ پیشرفت و ضمانت استقرار مناسب سیستم‌ها بر اساس شرایط و نیازمندی‌های سازمان شما است.

دفاتر شما کجا هستند؟

a

یادگیری و توسعه فردی

در همکاران سیستم، شما می‌توانید در کنار کار کردن، به توسعه فردی و یادگیری بپردازید.

ما در همکاران سیستم دوره‌های آموزشی متنوعی را تدارک دیده‌ایم. از دوره‌های مهارتی فردی تا دوره‌های تخصصی. شما می‌توانید با توجه به برنامه توسعه فردی و شغلی خودتان در این دوره‌ها شرکت کنید

از کجا می توانم کار شما را ببینیم؟

a

حضور در یک تیم حرفه‌ای و کار کردن در کنار افراد متخصص، فرصت یادگیری شما را افزایش می‌دهد.

هنگام ورود به همکاران سیستم، یکی از همکاران با تجربه و متخصص، نقش مربی یا منتور را برای شما ایفا خواهد کرد تا هر آنچه را که نیاز است بدانید، به شما منتقل کند. همچنین در دوره های آموزشی متناسب با شغلتان نیز شرکت خواهید کرد.

چه مدت طول می کشد تا یک طراحی کامل شود؟

aبسیاری از مدیران فعلی همکاران سیستم، کارشناسان سابق شرکت بوده‌اند. همچنین، هیات مدیره شرکت‌های زیرمجموعه نیز از بین همکارانی‌ها انتخاب می‌شوند. بنابراین شما هم می‌توانید با تلاش و پشتکار، در آینده یکی از اعضای تیم مدیریتی همکاران سیستم باشید..

چه فرایند طراحی شبیه؟

a

تنوع فرصت‌های شغلی موجود در همکاران سیستم از یک طرف و فراهم بودن مسیر رشد از سوی دیگر، این فرصت را برای شما فراهم می‌کند تا از همان بدو ورود، مسیر شغلی مورد علاقه خود را تعیین و در راستای آن حرکت کنید.

شما می‌توانید کار خود را از کارشناسی شروع کنید و تا رده شغلی مدیریت رشد کنید. همچنین می‌توانید از یک کارشناس تازه کار، به یک کارشناس متخصص و خبره تبدیل شوید.